TVORBA

Kategorie křesla vamtode
Kategorie křesla vamtode
JJ RANCH – Počátky /léto 2018/

Zázračné WENDERAXY !

Co je to vlastně technologie WENDERAX?

Základem každého Wenderaxu, tak aby byl plně funkční, je především objekt zvaný Orgonit. Wenderax tedy není pouze běžným šperkem, ale jedná se o tzv. funkční šperk.

Součásti všech Wenderaxů jsou vždy za a) kovové hobliny (Z Atelier 5d Velké Popovice) za b) spirály (dle zadání lze i více druhů materiálů, tvarů a směru otáčení – pravotočivá a levotočivá, dvojitá, soustředná ap.) za c) křišťály a případně další drahé kameny a komponenty. Tyto uvedené prvky vždy účinně odvádějí nežádoucí energie z těla i okolí. Můžeme tedy přímo uvést, že Wenderaxy odvádějíze svého okolí např. emoční toxicitu, entity a elementály – neviditelné energetické částice z aury člověka, eleiminují elektromagnetický smog a mnohé další.

Wenderaxy jsou všeprostupující tzn. jedná se o energetické zářiče. Není třeba řešit, kam jej položíme či na jakém místě je nosíme. Výjímkou může být osobní karma či potřeba zvýšení schopnosti vhledů do konkrétní situace a další obdobné případy. Vždy je dobré se předem domluvit na jejich umístění s autorkou. Dosah takto zhotovených zářičů bývá až 3 kilometry ! Přidanou hodnotou mezi šperky a užitnými předměty Wenderaxů jsou jejich lety prověřené osobní experimenty na cestě za Sebeobjevováním samotné autorky. Nesčetné energetické pokusy a pozorování samotného Vědomí, plynoucího vždy po etapách-vlnách, nechaly vzniknout četným Wenderax sériím s údernými názvy. Posuďte sami. Wenderax si v LabuVik lze i občasně na zkoušku osobně zapůjčit. Vše vždy na osobní domluvě. 

Více pro práci s Wenderaxy se máte monost dovědět v 5ti vlnách již probíhající Axa Academie. Nyní je pro vás otevřena II. vlna.

V Praze dne: 19.7.2021

Autorka: Axa Wender

Sledujte též moji tvorbu na právě připravovaném eshopu.

Děkuji Vám za přízeň a ochotu býti lepším člověkem.

Axa.

www.axawender.cz