O mně

Plným jménem se jmenuji Michaela Johana Venderová. Před 7 lety jsem si přidala střední jméno Johana, pod kterým mne nyní znáte. S tímto jménem se pojí má šamansko-terapeutická činnost, kterou pro Vás zprostředkovávám v posledních sedmi letech svého života.

Od roku 2013 jsem na cestě osobní proměny. Od té doby až do současnosti jsem si vyvinula vlastní Systém nalézání smyslu života. Ten mi bezpečně pomáhá udržovat se v každodenní fyzické i duševní kondici.

Tento Systém jsem za posledních sedm let naučila již stovky lidí. Ty jej využívají s Láskou ve svém denodenním životě.

Povrzením účinnosti toho Systému je nyní, díky Bohu, už i můj vlastní táta Vráťa Vender. 🙂

Celý svůj život se zabývám osobním rozvojem.

Aktivnímu koučingu a terapiím pro veřejnost se 100% věnuji až v posledních 7mi letech. Mám za sebou certifikace z Prana Healing Familly asociates, Práce s eseniálními oleji Doterra, Certifikát Mega Speaker od J.T.Foxx a další.

Zde je ukázka, čeho jsem součástí.

V současné době mám kolem sebe skvělou RODINU.

Na medailonu je energie Panny Marie.

Učím vás, porozumět, pochopit a hlavně už stejné chyby zbytečně nedělat. Víte sami, že to LZE 🙂

Aktivuji CESTU DUCHOVNÍ POMĚNY skrze své vlastní životní zkušenosti.

Pracuji tedy také jako MENTOR.

A !

Nyní NOVĚ

‚Zavádím ve svém centru Vamtode Na Hutích 9 MENTORSKÉ PONDĚLKY.‘

ZDARMA.

Můžete si v čase od 9:20 – 12h vybrat svoji 20ti minutovku a zeptat se na cokoli, co Vás ve Vašm životě momentálně trápí či brzdí.

Vždy je potřeba před sezením 3dny nepít alkohol, nekouřit, nejíst rafinovaný cukr v jakékoli joho podobě, nejíst maso a vynechat intimitu se svým partnerem-partnerkou. Žádné drogy. Pouze tak zajistíme, aby Vaše prvotní NASTAVENÍ – SETUP mohl upustit od blokující energie s kterou přicházíte.

Vše se děje KVANTOVĚ, tedy TADY A TEĎ.

Na základě pochopení celé situace, kterou jste si na sebe V DANÝ ČAS připravili, se dá vzorec také odepnou z Vaší DNA. Pracuji 4 roky s GENOVÝMI KLÍČI. Je třeba 14dní DODRŽOVAT PŘESNÉ POKYNY, jenž ode mne obdržíte. Pro ty, jenž si myslí, že za ně něco udělám… prosím nechoďte. Ušetříte tak svůj čas mě i sobě a dáte tak prostor ostatním, kteří již vědí, že nikdo za ně nic neudělá a jsou připraveni stát se opravdovými TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA. Systém je určený pro ty, jenž CHTĚJÍ VĚDOMĚ UTVÁŘET SVOJI REALITU.

CO TO VLASTNĚ JE TO VĚDOMÍ ? … CO JE VĚDOMÝ PŘÍSTUP?

Toto Téma budeme detailně probírat na kurzech Vamtode. Vše je totiž spojeno hlavně s VAŠÍ PŘEDSTAVIVOSTÍ. PROTO PO ŠESTI LETECH MÉ AKTIVNÍ KOUČ-ŠAMAN AKTIVITĚ VZNIKL TENTO BRAND A TVOŘIVÁ DÍLNA VAMTODE. MŮŽETE SE ZDE UČIT HLAVNĚ

ZDOKONALOVAT SVOJI PŘEDSTAVIVOST.

MŮŽETE ÚČINNĚ NAUČENÉ ZÁSADY APLIKOVAT NA SVŮJ HMOTNÝ ŽIVOT A TÍM SI PŘETVÁŘET VLASTNÍ REALITU.

A PROTO:

‚Sledujte naše stránky KDY A KDE se zas něco děje.

Své 20ti minutovky úterního MENTORINGU můžete využít celkem 3x. Pro zájemce, kteří si tento Systém osobně vyzkoušejí, a budou spokojeni se SVÝMI VÝSLEDKY, se nabízí druhá fáze-vrstva Systému. Jako by se otevřely další dveře poznání. Tam je již nutné absolvovat intenzivní 3h sezení jeden na jednoho 1-1. Celková cena je 3600,-Kč za celé jedno sezení. Z takovéhoto setkání si odnesete detailní schéma svého energetického systému na kterém budete dále individuelně pracovat dle přesně zadaných pokynů a silný intenzivní transformační přenost probíhající během celého našeho setkání skrze moji osobu či bytost, chcete – li.

Současně můžete začít navštěvovat seberozvojové kurzy ve Vamtode a doplnit si tak chybějící vzdělání o Sobě Sama.

V úvodu každého kurzu si NOVĚ přiblížíme něco o lidské psychice. Také jak funguje naše tělo a čeho se především vyvarovat. Názorně si ukážeme jasné principy rychlého odstraňování problémů z Vaší denodenní reality. Takovýto úvod každého kurzu je obdobný MENTORSKÝM PONDĚLKŮM. Jen se bude dít kolektivně a NAVÍC ! V kurzu si vyrobíte předmět který si odnesete domů. A zde se děje to KOUZELNÉ :). V tomto předmětu bude přesně dán záměr pro VYŘEŠENÍ DANÉHO PROBLÉMU ČI BLOKU. Energie v něm bude takto ZPEČETĚNA. A navíc ! Není nic snažšího než po kompletním vymazání problému z Vašeho života předmět s Láskou věnovat třeba dalším členům své rodiny, kolegovi v práci či kamarádům. Problém totiž rádi SDRUŽUJÍ A MANIFESTUJÍ A TO HLAVNĚ VE VAŠEM OKOLÍ ! 🙂

‚Vnitřní síla, správné informace, motivace a kázeň jsou hlavní a nutné VNITŘNÍ ZDROJE k tomu, abyste mohli dojít osobního cíle…‘

by Michaela Johana Venderova

Techniky které učení obsahuje:

 • Systém léčení pránou založený Mistrem Choa Kok Sui (Filipíny).
 • Kvantový dotek a kvantová vlna
 • Navyšování potenciálu skrze DNA
 • Čistění karmických zátěží a bloků
 • Koordinace pravé a levé mozkové hemisféry
 • Cviky pro navyšování inteligence a intelektu
 • Napojení na osobní Akášu a změna záznamů v ní
 • léčba zpěvem – mantry a intuitivních zvuky
 • odbourávání masek a zátěže duše
 • intuitivní kresba čakrového systému včetně všech časoprostorových souvislostí (současnot, minulost, budoucnost)
 • napojování na vlastní Zdroje včetně aktivace jemnohmotných sfér
 • archandělské a další energie
 • harmonizace a usměrnění toku energie v čakrách
 • napojení na Boží Vědomí a uzemění skrze Gaiu
 • pránická psychoterapie
 • léčba krystaly a dalšími drahými kameny
 • vlastnoruční výroba ORGONITŮ NA MÍRU, funkční šperky, čakrové orgonitové sady, předměty feng shui


VIZE A PROJEKTY:

V blízkosti Prahy vzniká venkovská POBOČKA současné městské díly a brandu Vamtode. Pracovní název je Permakulturní Pole Popovice (PPP). … Jedna má kamarádka projekt nazvala ‚Pole neomezených možností’… 🙂

Pravý název je JJ-Ranch !

A že jsme začínali na prachu zemědělci zdevastovaného pole? To asi nemusíme zdůrazňovat. Podívejte na obrázek z roku 2018.

Lokace? Velké Popovice.

‚Máme společný cíl a věříme v Sebe‘.

Proto vytvářím-e tuto platformu a dílnu s pobočkou v Popovicích.

… ‚Každý je V SOBĚ nadaným UMĚLCEM a GÉNIEM a proto by se měl rozvíjet a tvořit.‘

JJ-Ranch je pro veškeré naše cíle ideálním místem. Dají se zde realizovat široké a hlavně naučné vize pro naši společnost. Kde jinde než v přírodě se člověk tolik naučí … Především klademe důraz na získávání SPRÁVNÝCH INFORMACÍ. Místo je silně léčivé a aktivované, nejen ORGONITY. Celý projekt JJ-Ranch je koncipován PERMAKULTURNĚ a OSTRŮVKOVĚ.

Hledáme kolem sebe kreativní lidi se stejnou vizí, smýšlením a cítěním. Máme rádi výzvy a často podporujeme zajimavé akce, vize a nápady, které jsou slučitelné s etickým konceptem Brandu Vamtode a JJ-Ranche.

A tak se z brandu ~Vamtode~ postupně stává životní styl a Brand. Následně také vzdělávací systém nové doby druhého tisíciletí.

Dále je otevřena, a to nejen naši sousedské široké veřejnosti, nynějsí DÍLNA Vamtode na P6 (kreativní dílna Na hutích). Zde lze veškeré společné aktivity sdílet (workshopy, přednášky, akce). Též je dílna otevřena veřejnosti.

Takže pokud srdcem tvoříš a máš chuť učit, přijď do ~Vamtode~

🙂

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je predstavivost-je-dulezitejsi-nez-znalosti-albert-einstein-1.png.

NAUČ SE I TY PŘEDSTAVIVOSTI. VŽDYŤ VŠE CO SI OPRAVDU UMÍŠ PŘEDSTAVIT MŮŽEŠ MÍT ! JEN TEDY JAK NA TU PŘEDSTAVIVOST. ON SI KAŽDÝ POD TÍMTO TERMÍNEM TOTIŽ DOKÁŽE PŘEDSTAVIT JEN TO, CO SI DOOPRAVDY DOKÁŽE PŘEDSTAVIT. A TAKÉ TO, CO JEHO MOZEK DOOPRAVDY DOKÁŽE POJMOUT. JAK OPRAVDU PRACOVAT S PŘEDSTAVIVOSTÍ SE POSTUPNĚ MŮŽEŠ DOVĚDĚT V KAŽDÉM ÚVODU DO NAŠICH KURZŮ.