KURZY

Něco o dílně:

V dílně VAMTODE momentálně probíhají intenzivní kurzy kreslení tužkou, suchým, mastným a olejovým pastelem, technika akvarelu a kresba 3d mandal pastelkami. Také od minulého roku vedeme komunitní úterky, nyní již středy, kde háčkujeme koberce ze starého oblečení za zvuku dobré hudby a popíjení fajnových čajů.

Přijďte si zkusit nakreslit třeba takovéto obrázky, portréty, zvířátka a další pod vedením zkušených lektorek.

V ceně kurzu je 1x teplý nápoj, dle tak trochu nestandardního menu-Vegan. Rádi vám připravíme veškeré nápoje bez cukru a laktózy například z domácího makového mléka. Konzumace šungitové H2o neomezeně.  

——————————————————————————————————————–

1. ZÁKLADY KRESLENÍ TUŽKOU – INTENSIVNÍ KURZ 1.  KREATIVNÍ KRESLENÍ  v trvání 4+4 hodiny (2 denní kurz). Během dne se naučíte vnímat tvary a stíny. Budete vědět, jak si rozvrhnout kresbu na čtvrtku. Rozvine se vám prostorové vnímání. Dosáhnete velkého posunu v dovednosti ovládat tužku na papíře.

Z kurzu 1. budete připraveni na navazující kurz – KRESLENÍ PORTRÉTŮ TUŽKOU 2. KTERÝ PRO VÁS JIŽ BRZY PŘIPRAVUJEME 🙂

CENA:  1349,-CZK *zahrnuje veškeré náklady na pracovní pomůcky

Kapacita: 15 osob, min počet 10 osob pro pořádání kurzu v daném termínu.

Termíny v měsíci DUBEN 2019:  

út a čt 23. a 25.4.2019 vždy od 17-21h

——————————————————————————————————————–
2. KRESLENÍ PORTRÉTU TUŽKOU – KURZ 2. (PRO POKROČILÉ)KREATIVNÍ KRESLENÍ v trvání 3+3 hodiny s pauzouV tomto kurzu volně navážete na základy z kurzu ZÁKLADY TUŽKOU 1., který je nutno předem absolvovat.
V tomto kurzu ještě více rozvinete své základy z kurzu jedna. Zlepšíte své prostorové rozvržení kresby na čtvrtku, prostorové vnímání a prohloubíte své dovednosti ovládání tužky na papíře.

CENA:  1289,-CZK *zahrnuje veškeré náklady 

 Kapacita: 21 osob, min počet 15 osob

2 termíny v měsíci:  19.3.2019 a 26.3.2019 vždy v úterý        

 doba kurzu 6h:  začínáme v 9h – 12h, 12h – 12:30 pauza na oběd, 12:30 – 15:30


——————————————————————————————————————–

3. KRESBA PASTELEM (SUCHÝ, MASTNÝ, OLEJOVÝ)KREATIVNÍ KRESLENÍ v trvání 3,5 hodiny v dopoledních hodinách

Při kreslení Pastelem se naučíte vnímat barvy jinak. Od jednoduchým obrázků, az po složitější. Budeme kreslit květiny ovoce, zvířátka, krajiny…..Seznámíte se s technikou suchého, masného i olejového  pastelu.


Termíny:  12.3.2019 úterý   8:30 – 12h, 15.3.2019 pátek  8:30 – 12h                                                                        

SLEVA  619,-CZK *zahrnuje veškeré náklady na pracovní pomůcky 

Kapacita: min 8, max 12 (15) osob


——————————————————————————————————

4. TECHNIKA AKVARELUKREATIVNÍ KRESLENÍ v trvání 2,5 hodiny dopoledních i večerních hodinách. Kreslíme akvarelovými pastelkami a barvami.Akvarelové pastelky jsou měkčí na přítlak ruky. S pastelkami se dá malovat přímo na mokrý papír a nebo se roztírají štětcem s vodou.T

NOVĚ TERMÍN:  22. a 29.3.2019 vždy v pátek

CENA: 649,-CZK * CZK *zahrnuje veškeré náklady na pracovní pomůcky 


Kapacita: min 8, max 12 (15)osob


——————————————————————————————————————–   


5. KRESLÍME PATELKAMI 3D MANDALY A JINÉKREATIVNÍ KRESLENÍ v trvání 3,5 hodiny dopoledních i večerních hodinách


Kreslení pastelkami má své osobité kouzlo a kdo by si nepamatoval pastelky z dětských let? Ukážeme si jedničnou techniku lektorky, jak kreslit krásné, léčivé i ochranné 3d mandaly.

Termíny:  BUDOU VYPSÁNY DLE AKTUÁLNÍHO ZÁJMU

CENA:  589,-CZK *zahrnuje veškeré náklady na pracovní pomůcky S

Kapacita: min 8, max 12 (15) osob

POKUD NEBUDE DANÝ VYPSANÝ TERMÍN NAPLNĚN, BUDE VYPSÁN DALŠÍ TERMÍN KURZU. TOTÉŽ PLATÍ V PŘÍPADĚ NEMOCI A OMLUVENÍ 2 DNY PŘEDEM. DOSTANETE NÁHRADNÍ TERMÍN.

Průběžně vypisujeme nové kurzy, dle zájmu veřejnosti (šití, háčkování, opravy nábytku a jeho čalounění, móda, užité umění a další).  Při těchto kurzech dochází k učení se rukodělným řemeslům a dovednostem. Práce, při které používáme naši fantazii, rozvíjí život člověka o praktické smýšlení v jeho každodenním životě. Cvičíme si tak mozek 🙂

V létě plánujeme openair vysokokapacitní kurzy v přírodě za Prahou s možností ubytování v krásné přírodě Velkopopovicka.V dílně také umožňujeme zbavit se „s citem“ svého starého oblečení. Přetváříme jej na koberce a další bytové doplňky či Trash-artovou módu. Nemusíte brečet pro své staré triko, jelikož ještě určitě udělá parádu jinde ! 🙂
Chcete se zapojit do tvorby již realizovaných produktů dílny? Stavte se na náš komunitní večer. Probíhá vždy ve středu od 18h. V klidu, u čaje a třeba i rovnou nějakého toho háčkování, si povíme jak naše síly lze spojit.
Ve VAMTODE si stojíme za zdravým životním stylem.

Pokud právě Vy máte nějaký nápad, či snad u nás chcete pořádat nějaký váš osobitý kurz, napište nám. Uvítáme vše nové, přínosné a především originální :). Máme rádi vize, sny a zábavu třeba při dobré hudbě. Během některých z našich kurzů plánujeme, tak trochu nestandardně, zavést ticho… (především rukodělné práce – vyšívání, háčkování ,…)