VÍTEJTE V NAŠEM  ~ K V A N T O V É M   P O K O J I ~   ! 🙂

Zde v prostorách tvůrčí dílny VAMTODE nabízíme také možnost osobního růstu a ten se děje pouze tam, kde je ZDRAVÍ :).
Představujeme Vám SAMOSTATNÝ PROSTOR,  kde můžete vyzkoušet naši jedinečnou TERAPII skládající se z kombinace tří velmi unikátních a velmi nadčasových technik:

1.         Orgo-healing
        2.         Léčivá Frekvence
       3.         Ošetření Pránou.Jak terapie probíhá?

Po vstupní konzultaci cca 10-15min se klient odebere na masážní lůžko.

1. Fáze je kombinace = Orgo-healing & Léčivá frekvence
Terapie pomocí orgonitů v kombinaci s Léčivou frekvencí (do sluchátek) po dobu 30min. Klientovi je přiložena tzv. Orgonitová čakrová sada přímo na oblečené tělo. Není třeba se svlékat. Dále sluchátka, kde je nastavena klientovu problému a stavu odpovídající Léčivá frekvence.
V této fázi ošetření dochází k ativaci jemnohmotného těla a navodí se příjemné uvolnění.

Unikátní Čakrová sada byla vytvořena naši terapeutkou MJ. Venderovou za účelem čištění a harmonizace systému čaker jemného těla člověka.

Co je Orgon, Orognit?
Orognit je specielně vytořené medium na vedení životní síly. Též se setkáme s označením této síly jako PRÁNA či CHI.
Orgonit obsahuje přesně stanovené prvky pro každou jednu čakru. Veškeré orognity spolu komunikují a vytváří tak celostní harmonický celek, jenž aktivně pracuje s Vaším tělem na jeho viditelných i neviditelných-jemnohmotných částech. Orgonity účinně odvádějí elektromagentický smog, těžké frekvence a nízkovibrační entity, jež běžný člověk pociťuje jako negativní emoce či přímo prožívá ne-moce na jeho fyzickém těle.


2. Fáze = Osobní ošetření cetifikovaným pránickým terapeutem po dobu 30min.

Ano, všichni, kdo se jakkoli podílí na klientově ošetření, jsou cetifikovaní práničtí terapeuti spadající pod institut Pranic Healing Familly.

Při této druhé fázi dochází k aplikaci Prány skrze ruce terapeuta. Dočišťují se bloky v auře, čakrách. Celý systém těla se harmonizuje a nabíjí novu čistou Pránou.

V Kvantovém pokoji odstraňujeme fyzické obtíže krátkodobé i chronické. Dále věnujeme pozornost psychickým problémům klientů, syndromu vyhoření, stresu, nespavosti, nechutenství, a problémům s otěhotněním. Umíme řešit vztahové problémy, akné, zažívací obtíže a vše další související s nezdravým životním stylem či dokonce rodovu zátěží jenž se po dekády dědí.


‚Vše je řešitelné, pokud člověk ví, jak se sebou zacházet. Nemoc či blok vniká pouze tam, kde si nevíme rady s vedením svého vlastního života.‘ 

                 Říká koučka, terapeutka a zakladatelka Kvantového pokoje, MJ. Venderová